האם שיעורים פרטיים באנגלית שווים את זה? 3 יתרונות חשובים

עם הגלובליזציה הנרחבת של ימינו, שליטה בשפה האנגלית הפכה לכלי הכרחי. בין אם המטרה היא לימוד אנגלית למבוגרים כדי להתקדם בקריירה, לטייל בחו"ל או פשוט לתקשר במידה החברתית שלנו, לימוד אנגלית בסיסית ומתקדמת יכול לפתוח בפניכם אינספור דלתות. עם זאת, גם אל מול הדרישה הגוברת הזו, רבים תוהים האם שיעורים פרטיים באנגלית אכן שווים את ההשקעה כדי להאיץ את תהליך הלמידה ולשפר את כישורי השפה. אז בעידן שבו יש שפע של שיטות ללימוד השפה, האם זו באמת אופציה ששווה לשקול?

במאמר זה, נדון בכמה מהיתרונות העיקריים של לימוד אנגלית בשיעורים פרטיים, ונספק לכם טיפים כיצד להפיק את המרב מהשיעורים האלה, כדי שבאמת יהיו שווים את ההשקעה.

שיעורים פרטיים באנגלית שווים את זה רק אם תאמצו 3 הרגלי מפתח

מחויבות, עקביות וסבלנות. שיעורים פרטיים בבית ספר ללימוד אנגלית יהיו שווים את ההשקעה אם תצליחו לפתח את ההתנהגויות הללו וליישם אותם בשיעורים.

מחויבות היא קריטית, מכיוון שיצירת שגרת לימודים טובה היא הבסיס ללמידה של כל שפה. ניתן לבנות את שגרת הלימודים האידיאלית, אבל חייבים להתחייב לעמוד בה בקפדנות.

המחויבות צריכה להיות יומיומית, ולכן גם העקביות הופכת לחשובה מאוד. אל תפתחו שגרת לימודים שאתם יודעים שלא תתאים לשגרת החיים שלכם. קשה הרבה יותר להיות עקביים עם שגרת לימודים כבדה מדי.

ואם אתם כבר עקביים ומחויבים לשגרה שלכם, חשוב לאמץ סבלנות וללמוד איכותית, לא כמותית. אי אפשר למהר בלמידה, במיוחד כשמדובר בשפה. כבדו את הקצב שלכם וסמכו על השגרה שבניתם.

עם שלוש ההתנהגויות הללו, השיעורים הפרטיים בשפה האנגלית הופכים לשווים את ההשקעה. וכשאתם משלבים אותם, זו הופכת לדרך הטובה ביותר לשכלל את השפה האנגלית שלכם.

3 היתרונות העיקריים של שיעורים פרטיים באנגלית

1. התאמה אישית של התוכן הנלמד

אחד מהיתרונות המרכזיים של שיעורים פרטיים הוא ההתאמה האישית של תהליך הלמידה; המורה יכול להתאים את התוכן ואת קצב השיעורים לצרכים ולרמת השליטה של התלמיד בשפה.

משמעות הדבר היא שתוכלו להתמקד בהיבטים של השפה שדורשים את מירב תשומת הלב - בין אם מדובר בדקדוק, אוצר מילים ספציפי לתחום העיסוק שלכם, הבנת הנשמע או שיחה. בנוסף, שיעורים פרטיים מספקים סביבת למידה נוחה ואינטימית יותר, שבה התלמידים מרגישים בנוח לשאול שאלות ולהביע את הקשיים שלהם מבלי להתבייש מול כיתה מלאה בעמיתים.

זה יכול להגביר את הביטחון של התלמיד וכתוצאה מכך להאיץ את ההתקדמות שלו בלימוד אנגלית ברמה גבוהה!

2. תשומת לב אישית

בשיעורים פרטיים, התלמיד נהנה מאווירת למידה ממוקדת ביותר. עם תשומת הלב הבלעדית של המורה, כל היבט בתהליך ההוראה ניתן להתאמה אישית לצרכי התלמיד, החל מקצב הלמידה וכלה בנושאים הנלמדים.

המורה יכול לזהות מיד את התחומים שבהם התלמיד זקוק לתמיכה נוספת ולטפל בהם באופן מידי, ובכך להאיץ את תהליך לימוד האנגלית הבסיסית והמתקדמת. סביבה מותאמת אישית כזו היא אידיאלית לפיתוח מיומנויות שפה ביעילות, ומעל לכל - מספקת ביטחון והתקדמות מוחשית.

3. גמישות בשעות הלימוד

שיעורים פרטיים מציעים גמישות חסרת תקדים בכל הנוגע ללוחות זמנים ולמיקום. דמיינו שתוכלו להתאים את מפגשי הלמידה שלכם ללוח הזמנים העמוס, מבלי להתחייב ללוח זמנים קבוע של בתי ספר מסורתיים ללימוד שפות. זה חיוני לפיתוח העקביות שהזכרנו קודם.

עם שיעורים פרטיים, יש לכם את הכוח לקבוע את השעות שמתאימות ביותר לחיים שלכם, בין אם זה בבוקר לפני העבודה, בהפסקת הצהריים או בערב אחרי יום ארוך.

ואם תבחרו בלימודי אנגלית אונליין הגמישות הופכת למשמעותית אפילו יותר. עם הטכנולוגיה של היום, ניתן להתחבר לשיחת וידאו עם מורה מוסמך מכל מקום בעולם - וכל מה שצריך הוא חיבור לאינטרנט. גם אם אתם בעיר מרוחקת או במדינה אחרת, עדיין תוכלו לגשת למורים מומחים ולקבל את אותה איכות ההוראה כמו בכיתה מסורתית.

שיעורים מקוונים מספקים חוויית למידה אינטראקטיבית ומרתקת, עם אפשרויות כמו שיתוף מסך, ועידת וידאו וגישה לחומרים דיגיטליים, מה שהופך את תהליך הלמידה לדינמי ויעיל אף יותר.

שיעורי אנגלית פרטיים אונליין מאפשרים גמישות בשעות

האם שיעורים פרטיים באנגלית שווים את ההשקעה עבורי?

ההחלטה אם שיעורים פרטיים באנגלית שווים את ההשקעה עבורכם תלויה בכמה גורמים, והראשון שבהם הוא מטרת הלמידה שלכם.

מהן המטרות הספציפיות שלכם בלימוד אנגלית? האם אתם רוצים לשפר את יכולת השיחה, הכתיבה, ההבנה בשמיעה או את כל התחומים? ככל שהמטרות שלכם ממוקדות יותר, כך שיעורים פרטיים יהיו שווים יותר את ההשקעה עבורכם.

בנוסף, עליכם לחשוב על סגנון הלמידה שלכם. האם אתם מפיקים תועלת מהדרכה אישית ומשוב מותאם אישית, או שאתם מעדיפים ללמוד באופן עצמאי באמצעות משאבים מקוונים, ספרים ואפליקציות? אם אתם זקוקים למשוב אישי, שיעורים פרטיים יכולים להיות שווים את ההשקעה.

לבסוף, הזמן שלכם. האם יש לכם זמן פנוי להתחייב לשיעורים קבועים ולתרגול עצמאי בין המפגשים?

אם אין לכם את הזמן הזה ואינכם מצליחים לבנות שגרת לימודים, יתכן ששיעורים פרטיים אינם האפשרות הטובה ביותר עבורכם - אבל אין שום דבר שימנע מכם לנסות. ואם אתם רוצים ללמוד אנגלית עם המורים הילידים הטובים ביותר בתחום, אתם במקום הנכון!

תודה על קריאת הפוסט הזה

אם נהניתם מהתוכן, המשיכו לעקוב אחר הבלוג שלנו כדי לקרוא עוד נושאים כאלה. נצלו את ההזדמנות כדי לשתף פוסט זה עם חברים וקרובים ברשתות החברתיות - כמו פייסבוק  - כדי שגם הם יוכלו לראות את לימוד האנגלית בדרך אחרת! 

מחפשים קורס אנגלית?

בגלובל נייטיב - לימודי אנגלית אונליין, אנחנו מציעים מגוון רחב של קורסים מקוונים עם מורים דוברי שפת אם. תקבלו שיעורים אישיים בשיחת וידאו בקורס מותאם אישית, בלעדי לצרכים שלכם ומותאם לרמת הידע שלכם.

אנו מציעים קורסים עסקיים וקורסי אנגלית לרמת שיחה ושטף האנגלית, ותוכניות אישיות לפי דרישת התלמיד.

צרו איתנו קשר ונתאים עבורכם קורס פרטי שיענה על הצרכים שלכם!