אותו מורה לאורך כל הקורס

הולדת-אנגלית
שיעור ראשון עלינו

שיעורי שיחה באנגלית שווים את זה? איך לדבר אנגלית שוטפת עם גלובל נייטיב

Daniel Casden
24/04/2024
תוכן עניינים

אז בואו נלמד איך לדבר אנגלית שוטפת! ללא ספק, איך ללמוד לדבר אנגלית שוטף היא המיומנות המאתגרת ביותר עבור אנשים שרוצים ללמוד אנגלית. שיעורי שיחה באנגלית עם מורים שהם דוברי שפת אם יעזרו לכם לשפר משמעותית את השטף שלכם בשפה.
ברור שלא קל ללמוד שפה חדשה. אף אחד לא מתחיל עם הגייה או דקדוק מושלמים, וזה יכול להיות מאיים. אבל אל דאגה! קורס שיחה באנגלית מציע לתלמידים הזדמנות לתקן שגיאות בזמן אמת, וכך מבטיח שהם יוכלו לתרגל ולשפר את כישוריהם בשפה.
השתתפות בשיעורי שיחה באנגלית תעזור לפתח ביטחון חזק ושימוש במיומנויות חדשות. השיעורים מעניקים ביטחון על ידי שימוש בחומר הנלמד בהקשרים מתאימים.
עדיין לא בטוחים אם שיעורי שיחה באנגלית מתאימים לכם? המשיכו לקרוא. במאמר זה נדבר על היתרונות שקורס שיחה באנגלית יביא לכם, במיוחד שיחה עם דוברי שפת אם - הכלי הטוב ביותר כדי ללמד אתכם איך לדבר אנגלית שוטף בכל מצב בחיים האמיתיים.

שיעורי שיחה באנגלית: מה זה ואיך זה עובד?

האם שיעור שיחה הוא רק החלפה פשוטה של מילים בין שני אנשים או יותר, או שזה יותר מזה?

תלמידים שרוצים להשתמש ולפתח את כישורי ההבנה והדיבור שלהם בדרך כלל נרשמים לקורס שיחה באנגלית. הצרכים שלהם שונים מאוד מאלה של תלמידים המעוניינים ללמוד אנגלית בסיסית.

קורסי שיחה הם הזדמנות מצוינת להגביר את השטף, אוצר המילים והדיוק שלכם בדיבור באנגלית, ובו זמנית להעלות את כישורי השפה האנגלית שלכם לרמת שליטה חדשה.

קורסי השיחה שלנו בגלובל נייטיב - לימודי אנגלית אונליין מותאמים לצרכי התלמידים ולרמת הידע שלהם, אבל בכולם תוכלו:

 • לשפר שטף, דקדוק והגייה
 • לזהות ולהתגבר על בעיות תקשורת בעל פה
 • להרחיב את אוצר המילים המדובר, כולל ביטויים וסלנג
 • לשפר כישורי האזנה והבנה
 • לפתח את היכולת להביע את עצמכם בבהירות ובדיוק בכל מצב
 • לתרגל לדבר בטבעיות ובביטחון בשיחות

למה אנחנו צריכים שיעורי שיחה באנגלית?

שליטה בשיחה באנגלית היא יותר מסתם שיפור כישורי התקשורת שלכם, זוהי חלון פתוח לתרבויות אחרות וחברויות חדשות. כי כשאתם לומדים לדבר אנגלית כפי שהיא מדוברת בחיים האמיתיים, אתם רוכשים מיומנויות לתקשר בצורה ברורה ומבטאת עם העולם.

איך ללמוד לדבר אנגלית שוטף? תלמדו לחשוב באנגלית

אני זוכר מקרה משעשע שקרה לי לפני כמה שנים. חבר אוסטרלי הסתכל עלי ואמר, "בוא נקיים שיחת Chinwag '" ו- "איתי, אתה לא צריך “to dot around”.

"שיחה של סנטר" (באנגלית Chinwag) (הייתה אחת מאותן מילים שלמרות שהבנתי על מה אנחנו מדברים, לא היה לי מושג למה הוא מתכוון.

מצד שני, הצלחתי להבין בדיוק למה הוא התכוון כשאמר "לא צריך to dot around", למרות שההגייה שלו למילה " dot " הייתה מוזרה לגמרי עבורי.

אז מה זה "Chinwag"? זהו מונח בריטי/אוסטרלי לשיחה לא רשמית בין חברים. פשוטו כמשמעו, הכוונה היא "לנדנד את הסנטר". תחשבו מה הסנטר שלכם עושה כשאתם מדברים.

ללמוד שפה נוספת: חיבור אנושי רב יותר

אסביר לכם בדיוק מה החבר האוסטרלי שלי אמר, אבל קודם אני רוצה להגדיר מה המטרה של ללמוד אנגלית.

שיתוף מידע מקל על החיים, דיבור מחזק קשרים חברתיים ובחירת נושאים לדיון מאפשרת לנו להתחבר אחד לשני ביעילות. זו המטרה הסופית של שיעור השיחה - תקשורת ברורה וממוקדת.

כשאתם יכולים לנהל שיחה יעילה באנגלית, אתם מעלים את התקשורת שלכם לרמה אחרת. עולם של יותר מ-1.5 מיליארד אנשים. זה הרבה אנשים טובים לתקשר איתם ולחלוק רעיונות.

קורס שיחה באנגלית הוא גם דרך נהדרת להגביר את רמת ההבנה שלכם ובאמת לשפר את האנגלית המדוברת שלכם. קבוצות שיחה באנגלית יכולות להיות דרך מצוינת לשפר את כישורי השפה שלכם ולתרגל עם אנשים אחרים שלומדים.

אנשים סוף סוף מתחילים להבין שרק לימודי אנגלית בכיתה לא מספיקים, ושהשימוש בשפה חשוב באותה מידה או אפילו יותר.

בואו נשים את הקלפים על השולחן, מה התועלת בללמוד כל שפה אם איננו יכולים להשתמש בה כשאנחנו צריכים?!!

למרבה הצער, אנשים רבים שאני מכיר לומדים אנגלית ברמה שטחית מאוד. עדיין מפתיע אותי כמה אנשים, אחרי שנים של לימודים, עדיין חסרים כישורי תקשורת בסיסיים.

אני רוצה להדגיש שבלימוד אנגלית, או כל שפה אחרת, להצליח להבין את המשמעות האמיתית של תקשורת מילולית בשיחות הוא קריטי, גם אם אינכם מבינים את כל המילים.

המטרה של שיעורי השיחה באנגלית אונליין שלנו בגלובל נייטיב היא לעזור לכם לפתח תקשורת מילולית טובה. אנחנו רוצים שתייעלו מיומנויות לשוניות כדי להחליף מידע בצורה מספקת ובטוחה, ולהגביר את הסיכויים שלכם להשתלב בשיחות יומיומיות.

לפני שנדון אם שיעורי שיחה באנגלית מתאימים לכם ומה מהווה שיעור שיחה מצוין, בואו נבין תחילה למה התכוון החבר שלי כשאמר: "דניאל, איתי אתה לא צריך “to dot around".

כדי להמחיש טוב יותר את הנקודה שלי, בואו נדבר על הפועל הצירופי (פועל המורכב משתי מילים או יותר) come across. יכולנו לומר:

דוגמא 1:

 • "נתקלתי בספר מעניין בספרייה." / "I came across an interesting book in the library"
 • "היא נתנה את הרושם שהיא אדם נחמד." / “ She came across as a nice person"

בדוגמאות אלה, השתמשנו באותו פועל צירופי (come across) בשני משפטים נפרדים, אבל שימו לב שיש לו שתי משמעויות שונות. יכולנו פשוט לשנות את שני המשפטים האלה ל:

דוגמא 2:

 • "מצאתי ספר מעניין בספרייה." / "I found an interesting book in the library"
 • "היא נראית כמו אדם נחמד." / "She seems like a nice person"

המשפטים בשתי הדוגמאות אומרים את אותו הדבר, אבל הפעלים בדוגמה השנייה כנראה מוכרים לכם יותר, בעוד שהפעלים בדוגמה הראשונה (come across) משמשים לעתים קרובות יותר על ידינו, דוברי השפה הילידיים.

למעשה, אחת הסיבות לכך ששירים, סדרות טלוויזיה וסרטים קשים להבנה היא בגלל החשיפה המוגבלת שיש לתלמידים לפעלים צירופיים שכל כך שכיחים בשפה האנגלית.

עכשיו בואו נחזור לנושא של הפוסט הזה - שיעורי שיחה באנגלית, שהם קריטיים להצלחה שלכם בלימוד אנגלית.

לצערי, תלמידים רבים מתייאשים ומאבדים עניין פשוט מלשמוע מילה שהם לא מזהים ומתקשים להשתמש בה במשפטי שיחה יומיומיים.

אתם יכולים לטעון שאתם לא עושים את זה, ואולי באמת לא, אבל סוג כזה של התנהגות מעכב את התפתחות השפה שלכם ומונע מכם להשיג שטף.

בנוסף, מתוך הקשר השיחה, אפשר להבין את מה שהאדם השני אומר, גם אם אינכם מבינים את כל המילים.

תנו לי רק לומר את זה:

אתם לא צריכים להבין כל מילה שנאמרת כל הזמן כדי להבין את מה שנאמר.

..וזה בדיוק מה שקרה בשיחה שלי עם החבר האוסטרלי שלי

בואו נדבר על"Chinwag"

עם "שיחה של Chinwag", היה הכרחי לחלוטין שאסתכל עליו ואשאל: "שיחה של Chinwag?"

אולי זה היה קשור למבטא האוסטרלי שלו, אבל כשהוא אמר: "דניאל, איתי אתה לא צריך להסתובב סחור סחור", הייתי חייב להגיב בטון מתבדח, "סחור? מי מסתובב סחור סחור? אני לא מסתובב סחור סחור, אתה מסתובב סחור סחור".

מעולם לא שמעתי את המילה "סחור" משמשת בצורה הזו, ובטח לא חשבתי שהוא התכוון להשתמש במילה "סחור" באופן מילולי. עם זאת, למרות כל זה, יכולנו להמשיך בשיחה.

מאוחר יותר, ניגשתי לחבר שלי ושאלתי מה פירוש המילה "dot".

הוא חשב קצת ואז אמר: "אההה, אתם האמריקאים אומרים "dart" (בהגייה אמריקאית). עכשיו כן, "dart" הגיוני. הביטוי הנפוץ שהאמריקאים משתמשים בו למשפט של החבר שלי, "איתי אתה לא צריך להסתובב סחור סחור", הוא "You don't have to beat around the bush", או מה שבאנגלית היה, "אתה לא צריך לעשות עיקוף".

מוסר ההשכל הוא להמשיך להקשיב

המוסר השכל הוא להמשיך להקשיב, לשים לב בזמן השיחה, גם אם אתם שומעים מילה או שתיים שאינכם מכירים, כי דרך ההקשר תוכלו להבין את מה שהם אומרים.

באופן בסיסי, שיעור שיחה טוב צריך לעודד למידה בזמן אמת, לגרות את המחשבה ולשאול שאלות, במקום פשוט לתת לתלמידים הרבה הגדרות לעוסות.

אז, עכשיו כשכל הבעיות האלה מחוץ לדרך, בואו נתייחס לשאלה הגדולה:

האם שיעורי שיחה באנגלית אונליין שווים את זה?

אם כבר יש לכם אוצר מילים רחב ומושגי יסוד של מבנה דקדוקי הן בהווה והן בעבר, יודעים לפחות 20 פעלים או יותר בכל הצורות שלהם, וכן כינויי גוף, אז הייתי אומר שאתם מוכנים להתחיל שיחות פשוטות.

אם אתם קצת ביישנים או עדיין מרגישים קצת היסוס לדבר, אני מציע לחכות קצת עד שתתחילו להרגיש בטוחים יותר כדי להיות יותר משתתפים בשיעורים. בגלובל נייטיב - לימודי אנגלית אונליין אנו מציעים קורסים נוספים שבהחלט מתאימים לקצב שלכם.

הקורסים שלנו יאפשרו לכם ולמורה שלכם להכיר אחד את השני ולבנות יחסים ידידותיים, להשתתף בשיחות דינמיות ומעורבות שבהחלט יגבירו את ביטחונכם בדיבור כדי שתשתתפו באופן פעיל בשיעורי שיחה באנגלית בעתיד הקרוב מאוד.

אם אתם מהסוג של תלמידים שלומדים הכי טוב מלעשות טעויות, וזה הופך את זה לקל יותר לזכור איך לדבר נכון, אז הייתי אומר שכדאי לכם לקחת שיעור שיחה. כולם עושים טעויות, ממתחילים ועד דוברים מנוסים שמדברים אנגלית שוטפת. טעויות הן התחומים שלנו לשיפור.

המורה שלכם יוכל לעודד אתכם לבטא את עצמכם וידע כיצד לספק משוב מתקן בצורה שלא תפריע לתקשורת.

החשיבות של שיעורי שיחה באנגלית

אני מקווה שהבנתם כמה חשוב להשתתף בשיעורי שיחה כשלומדים אנגלית. היתרון הגדול ביותר שיהיה לכם מלקיחת שיעורים מסוג זה הוא שתלמדו לדבר באופן שוטף.

קורס שיחה באנגלית הוא גישה מצוינת כדי:

 • להגביר את הביטחון שלכם ביכולת לדבר אנגלית.
 • לשפר את כישורי השיחה שלכם.

במוקדם או במאוחר, תצטרכו להשתחרר ולאפשר לעצמכם לעשות טעויות. השיפור מגיע רק דרך ניסוי וטעייה, שהוא תהליך טבעי ואי אפשר להימנע ממנו. לתלמיד שמתקשר לעתים קרובות למרות שהוא עושה כמה טעויות, יש סיכוי גבוה יותר לרכוש ביטחון בחשיפה לאנגלית מדוברת בחיים האמיתיים.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

שיעורי השיחה באנגלית אונליין שלנו יקלו עוד יותר על החיים שלכם. תשוחחו פנים אל פנים עם מורה שפת אם בנוחות הבית שלכם, או מהיכן שתרצו עם גמישות בבחירת הזמן המתאים ביותר לצרכים שלכם. הדרך הנוחה ביותר לאזן את לוח הזמנים העמוס שלכם עם הסיפוק ללמוד לתקשר ביעילות באנגלית בצורה טבעית ובטוחה.

אם אתם מתלבטים אם שיעורי שיחה מתאימים לכם, בואו לדבר איתנו. נעריך את המטרות שלכם בהתבסס על ידע השפה והמיומנות שלכם, ונדע כיצד להמליץ על קורס האנגלית שיענה על הצרכים והתחומי העניין שלכם בצורה הטובה ביותר.

איך ללמוד אנגלית לבד בבית?

בגלובל נייטיב אנו מציעים מגוון רחב של קורסים אונליין עם מורים שפת אם. תקבלו שיעורים פנים אל פנים באמצעות שיחת וידאו בקורס מותאם אישית, בלעדי לצרכים שלכם, המתאים לרמת הידע שלכם.

אנו מציעים קורסים לשיפור האנגלית, קורס אנגלית עסקית, וקורס דיבור באנגלית. אם אתם מתלבטים - צרו איתנו קשר ונתאים לכם משהו ספציפי.

דברו איתנו ונתאים קורס פרטי שיענה על הצרכים שלכם.

רוצים לדעת עוד? שאלו אותנו!

Contact Form
זכויות יוצרים © 2024 כל הזכויות שמורות

צור איתנו קשר בוואטסאפ

הזן את שמך ו-וואטסאפ ודבר עם מישהו עכשיו
Whats App Form
קורסים
קורס לשיפור האנגליתקורס אנגלית מדוברתקורס אנגלית עסקית
מי אנחנובלוגשאלות נפוצותמחיריםמחירים
!תקפיצו את הקריירה שלב menuchevron-down