אותו מורה לאורך כל הקורס

הולדת-אנגלית
שיעור ראשון עלינו

איך ללמוד אנגלית מהר? 11 שיטות מצוינות

Daniel Casden
28/04/2024
תוכן עניינים

הרעיון של איך ללמוד אנגלית מהר מאוד מושך, מכיוון ששליטה בשפה פותחת הרבה דלתות אישיות, חינוכיות ומקצועיות. אבל האם זה אפשרי ללמוד אנגלית בקלות תוך ימים ספורים? בואו נבדוק את זה יחד.

רוצה ללמוד אנגלית במהירות האפשרית? מחפשים ללמוד אנגלית בקלות תוך 5 ימים? שבועיים? חודש? שלושה חודשים? אם כן, הגעתם למקום הנכון! למרבה הצער, לא בטוח שתקבלו את התשובה שחיפשתם, אבל אני מבטיח שזו התשובה שאתם זקוקים לה.

11 טיפים איך ללמוד אנגלית מהר במסע הלימודים שלכם בשנת 2024:

1. טפחו גישות נכונות

טפחו גישות נכונות ללימוד השפה: מחויבות, מסירות, עקביות, משמעת ופתיחות.

2. תהנו מלימודי האנגלית

האם אפשר ללמוד אנגלית בקלות ובהנאה? בהחלט - אם תצליחו לשלב את הלימודים עם משהו שאתם ממש אוהבים לעשות!

לדוגמה, טיפ פשוט הוא לשמור על המוטיבציה ברורה מאוד במוחכם. מה ישתנה בחייכם אם תצליחו להגיע לשליטה באנגלית? מה אתם מפסידים בגלל חוסר השליטה בשפה?

התשובות הללו הן הפרס שלכם על ניצחון באתגר הזה. המוח שלכם יספוג את הלימוד דרך הנאה, מה שיאפשר להתקדם ולהאיץ את תהליך הלימוד. ההנאה היא מרכיב קריטי!

המורה שלכם יעזור לכם להפוך את תהליך הלימוד לכיף. בדיוק כמו שילדים לומדים דרך משחקים, גם מבוגרים ייהנו מהנגשה של התוכן באמצעות משחקים ופעילויות כדי לעודד מעורבות ועניין ולהגביר את המוטיבציה במהלך השיעורים.

laptop 3087585 640

3. הציבו מטרות ברורות ומוגדרות

כפי שכבר אמרתי קודם, הדרך הטובה, המהירה ללמוד אנגלית בקלות נמצאת בתוככם: במוטיבציה, במשמעת וברצון ללמוד.

ראשית, זהו בבירור את מטרתכם ואיך תשיגו אותה. חוסר זמן הוא הבעיה? קחו שיעורים פרטיים אונליין כדי שתוכלו ללמוד אנגלית בקלות בקצב שלכם, בזמן ובמקום המועדפים עליכם.

מהי הסיבה שלכם ללמוד אנגלית מהר? אם כבר קראתם את המאמר עד כאן, סימן שיש לכם סיבה טובה לרצות ללמוד אנגלית בקלות. לכן, המשיכו לקרוא ולמדו אסטרטגיות נוספות.

4. אל תפחדו לדבר אנגלית

נצלו את ההזדמנויות ואל תתביישו לדבר אנגלית. אני יודע. גם אני עברתי את זה. לטעות זה קשה לילדים, למתבגרים או למקצוענים.

אבל זה לגמרי נורמלי בזמן הלמידה. בכיתה, המורה נמצא שם בדיוק כדי לעזור לכם ללמוד. טעויות הן חלק מהשתתפות פעילה של תלמיד.

נצלו את הטעויות שלכם - הפכו אותן ל"אזורים לשיפור". מורה מיומן ידע לתקן את הטעויות שלכם בצורה מכובדת ומחנכת. תראו שעם הזמן, הטעויות יהיו פחות תכופות וההשתתפות שלכם בשיחות תהיה בהירה ומדויקת יותר.

5. השתמשו בשיטות שונות בלמידה

בנוסף לשיעורים אונליין עם מורים שאנגלית היא שפת האם שלהם, השתמשו בשיטות אחרות כדי לחזק ולהאיץ את הלמידה. האפשרויות הן אינסופיות. יש כל כך הרבה הזדמנויות לתרגל את השפה הזו שלא יהיה לכם שום תירוץ לא להתחיל. לדוגמה:

 • תכננו שגרת לימודים ישימה שתוכלו לעקוב אחריה בתוך העומס היומיומי. ייעלו את הזמן.
 • היו במגע עם האנגלית כמה שיותר זמן כדי להתרגל להגייה.
 • תרגלו. נצלו את הרפרטואר שרכשתם בשיעורים והתחילו לכתוב, לדבר, לשיר ולחפש להיות בקשר עם אנשים שיעזרו לכם לתרגל את השפה.

6. השתמשו בכרטיסיות (פלאשקארדס)

כרטיסי לימוד הם משאב מצוין לתיעוד ולהטמעת משמעותן של מילים וביטויים. יש המון אפליקציות חינמיות ללמוד אנגלית בקלות דרך הסמארטפון, אך ניתן גם להכין את הכרטיסים בעצמכם תוך כדי הלמידה, מה שגם מאוד כיפי וסופר מלמד.

7. שלבו את האנגלית בשגרה שלכם

טבלו את החיים היומיומיים שלכם בסביבה דוברת אנגלית. צריך ליצור השתקעות מלאה בשפה לפרטי פרטים כדי ליצור השפעה גדולה. כמה דרכים להיות תמיד על זה:

 • החליפו את שפת הסמארטפון והפייסבוק שלכם לאנגלית.
 • צפו בסדרות וסרטים אמריקאים עם כתוביות באנגלית.
 • קראו ספרים ומאמרים באנגלית.
 • האזינו למוזיקה, פודקאסטים וערוצי יוטיוב באנגלית.
 • הצטרפו לקבוצת שיחה באנגלית בפלטפורמות מקוונות.
 • השתמשו במשאבים של נטפליקס ללמוד אנגלית בקלות על ידי יצירת פרופיל נוסף לתרגול השפה.
 • האזינו לחדשות באנגלית באתרים כמו BBC, CNN או NY Times.
students 8628244 640

8. למדו מדי יום

תחזקו את המשמעת ללמוד קצת כל יום. הזמינות וההתמדה שלכם בלימוד היומיומי, האקטיבי והעקבי, ישתקפו במהירות הלמידה.

החשיפה המתמדת לאנגלית מחזקת את הקשרים במוח כגירוי מתמשך שייצר תוצאות טובות יותר. וכולנו יודעים שתרגול מוביל לתוצאות!

9. שוחחו עם דוברים ילידיים

אם תלמדו בגלובל נייטיב - לימודי אנגלית אונליין, כבר תדברו עם דוברים ילידיים בשיעור. המורה שלכם יהיה דובר שפת אם אנגלית שהוכשר להקשיב למטרות שלכם, להעריך את הצרכים שלכם ולעזור לכם להגיע לשם. בלי ספק, המורה יהיה המעריץ הכי גדול שלכם.

שיחה עם דוברים ילידיים תספק לכם יתרונות רבים, לדוגמה:

 • להתרגל למבטאים השונים של האנגלית.
 • להיות מסוגלים לחקות את ההגייה הילידית, מכיוון שתהיו חשופים להגייה ולסגנונות הדיבור האמיתיים באנגלית.
 • ללמוד את השיח של אנגלית מדוברת, שבה, למשל, סוף מילה ותחילת המילה הבאה לעתים קרובות מתחברים.
 • ללמוד להשתמש בקיצורים המפורסמים כדי לדבר מהר יותר.
 • להתרגל לדגש ולקצב של אנגלית מדוברת.
 • ללמוד את הביטויים המיוחדים לדוברי שפת אם שמשמעותם לא ברורה לזרים.

בנוסף, שמירה על אינטראקציות קבועות עם דוברים ילידיים או אנשים השולטים באנגלית היא אסטרטגיה חזקה לשיפור משמעותי של כישורי השיחה וההאזנה שלכם. אינטראקציות אלה מספקות הזדמנות יקרת ערך להיחשף למבטאים, אינטונציות וסגנונות תקשורת שונים באנגלית. בשיחה עם דוברים ילידיים או שולטים בשפה, אתם מקבלים תובנות על התרבות והמנהגים הקשורים לאנגלית, מה שמעשיר עוד יותר את השליטה שלכם בשפה.

10. אל תוותרו

אל תוותרו! להיפך, ברכו את עצמכם על היוזמה והמחויבות בלמידה הקשה אך המתגמלת הזו.

שמרו על הקצב. שמרו על הסדירות וההתמדה. חשוב לא לוותר ולהישאר נחושים בתהליך כדי להגשים את החלומות שלכם.

שימו לב ליתרונות האישיים והמקצועיים שיבואו עם השליטה באנגלית. צעד ראשון טוב הוא לתת כבוד לעצמכם על נקיטת היוזמה במסע הלמידה הקשה אך המתגמל ביותר הזה.

התחילו כבר היום לשכלל את ההגייה שלכם. תרגלו כמה שיותר כדי שתרכשו שטף בדיבור אנגלית בכל מצב עם בהירות וקלות.

dont give up 3403779 640

11. קחו קורס אינטנסיבי

שיטות ההשתקעות של קורסים אינטנסיביים הן שיטת למידה מצוינת אם אתם רוצים ללמוד אנגלית מהר.

קורסי אנגלית אינטנסיביים מאפשרים לתלמיד להתקדם הרבה יותר מהר בלמידה, למרות שהם דורשים הרבה יותר זמן ומאמץ. הכירו את הגבולות שלכם ובדקו אם יש לכם את היכולת להשקיע זמן ומסירות ללימודים - כי אינטנסיבי פירושו אינטנסיבי.

גלובל נייטיב - לימודי אנגלית אונליין מציעה קורסים אינטנסיביים עם מורים ילידיים בעלי הכשרה גבוהה. תלמדו לדבר אנגלית תוך כדי אינטראקציה פנים מול פנים עם מורים ילידיים. הקורסים שלנו מציעים חוויה מעמיקה וחדשנית עם המשאבים המקוונים הטובים ביותר כדי להאיץ את מהירות הלמידה, ההבנה והשטף!

חשיבות לימוד אנגלית כיום

אנגלית היא השפה השנייה הנפוצה ביותר בעולם. זה אפשרי ללמוד אנגלית בקלות - עם משאבי לימוד רבים, טיפים וקהילות מקוונות שיתמכו בכם בלמידה.

המוטיבציה היא מרכיב חיוני ללמוד אנגלית מהר. קורס מפתיע בחו"ל, אותה משרת חלומות בלונדון, הצורך הדחוף להגר או הרצון להרחיב את העסקים שלך בחו"ל הן סיבות משמעותיות ביותר שבגללן התלמידים מונעים להשתמש במשמעת, בשיטות ובזמן הדרושים.

לכן, האם אפשר ללמוד אנגלית מהר? כן ולא, תלוי במוטיבציה ובאסטרטגיה שנעשה בהן שימוש.

המדע של למידת שפות: כמה זמן לוקח ללמוד אנגלית?

אם היינו חיים ב"מטריקס", ניאו, בגילומו של קיאנו ריבס, יכול היה לקחת גלולה כחולה ולהפוך למומחה בכל דבר שירצה.

למעשה, העולם שבו אנו חיים דורש הרבה עבודה ומסירות. חשבו על משהו שהשגתם בחיים ושאלו את עצמכם: זה היה קל? אני חושב שרובנו יכולים להסכים שהרוב המוחלט מאיתנו היה עונה "לא".

לפעמים צריך ללכת לאט כדי ללמוד אנגלית מהר. הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית בקלות היא להציב מטרה ברורה מאוד ולהתאמץ עוד יותר. לא משנה מה הרבה בלוגרים או בתי ספר לאנגלית אומרים, אין כדור קסם ללימוד אנגלית בקלות.

עם זאת, באמצעות האסטרטגיה הנכונה, תצליחו להאיץ את הלמידה ותוכלו לדבר אנגלית מהר יותר. למרות שזה תלוי בגורמים רבים - כולל רמת המחויבות שלכם, שפת האם שלכם, כמות הזמן שאתם משקיעים ושיטת הלמידה שאתם מאמצים - לדבר אנגלית לפני שאתם מצפים לכך הוא אפשרי לחלוטין.

למה אני רוצה ללמוד אנגלית מהר?

הזדמנויות מסוימות צצות ברגע האחרון, אך דורשות שתדברו אנגלית! מה עושים?

מלבד זה שאנגלית היא הכרחית לחלוטין בעולם של היום, אילו סיבות אחרות דורשות מכם להשקיע זמן ומאמץ ללמוד אנגלית מהר? הנה כמה:

 • הזדמנויות תעסוקה: אנגלית מבטיחה ביטחון תעסוקתי, הזדמנויות לקידום בקריירה, הצלחה או כישלון בראיונות עבודה, סגירת עסקאות, השתתפות בפגישות, עבודה עם הבוס שלך בחברה בינלאומית ועוד הרבה מצבים.
 • מבחני קבלה: אולי אתם רוצים להגר או ללמוד בחו"ל ולשם כך אתם צריכים לשפר את האנגלית שלכם במהירות. אתם עומדים לצאת וצריכים לעבור מבחן כמו IELTS או TOEFL כדי להתקבל.
 • טיולים: יש לכם טיול או חופשה בקרוב ואתם רוצים להנות או להיות מסוגלים לשוחח עם אנשים. אחרי הכל, אתם רוצים לטייל באופן עצמאי מבלי להתמודד עם מצבים מלחיצים הנגרמים על ידי מחסומי שפה. אולי זו רק שאלה של היכולת להזמין אוכל במסעדות, לעשות צ'ק-אין וצ'ק-אאוט או לשכור מכונית.

אין דבר טבעי יותר - לעשות הכל במהירות הוא חלק מהחיים שלנו, לתקשר מהר, לנסוע מהר, ולדבר עוד יותר מהר.

השאלה היא, כפי שטים דנינג אמר:

"כל הקורסים האלה של 'איך להרוויח מיליונים', הזמינים ברשת, הם הגורם לבעיה. מטרת הקורסים האלה היא לגרום לך להאמין שיש להם את כל התשובות ולספק המון אסטרטגיות של שטויות, שבכל מקרה לא יעבדו."

טים דנינג, סופר מקצועי

אל תבזבזו את הזמן, הכסף או האנרגיה שלכם על "קורס אנגלית מהיר של 6 חודשים", "איך ללמוד אנגלית בשבוע", או "איך ללמוד אנגלית מהר תוך 3 חודשים". זה כמו "איך להרוויח מיליונים בחודש אחד"!

desperate 5011953 640

האם יש טריק ללימוד אנגלית בקלות ובמהירות?

לא. אך זה לא אומר שאין שום דבר שאתם יכולים לעשות כדי ללמוד אנגלית בקלות מאנשים אחרים. אתם יכולים להאיץ את הלמידה שלכם באמצעות הטיפים שלנו למטה ללמוד אנגלית בקלות - והטיפ הרלוונטי ביותר, זה שתמיד עובד, הוא תרגול מרובה. בסופו של דבר, אין שום טריק או נוסחה קסומה - רק תרגול.

עם זאת, לא הייתם צריכים להתמקד אך ורק באיך ללמוד אנגלית מהר.

הייתם צריכים לדאוג יותר ללמוד אנגלית נכון כבר בפעם הראשונה כדי לא להיאלץ ללמוד מחדש מאוחר יותר.

אני רואה את זה אינספור פעמים כאשר תלמיד מגיע לגלובל נייטיב כדי לנסות בית ספר חדש או שיטה חדשה. בממוצע, הם כבר למדו במשך שנתיים.

אנשים רבים שלומדים אנגלית לא שקועים בשפה, כך שהתהליך הופך לאיטי יותר.

למרבה הצער, לרבים מהם יש, במקרה הטוב, אנגלית לא טובה מאוד, מה שלא משקף את ההשקעה שעשו בלמידת השפה. כפי שראינו קודם, יש גורמים רבים שתורמים למצב זה. עם זאת, אני יכול להבטיח שהצבת המטרה "ללמוד אנגלית מהר" היא רק מתכון לאסון.

יתר על כן, כל זה יוצא יקר בסופו של דבר, מכיוון שעכשיו התלמידים האלה יצטרכו להוציא עוד יותר כסף וזמן על ללמוד מחדש או לתקן את מה שלמדו לא נכון בפעם הראשונה.

החשיבות של קורס אנגלית טוב

אם אתם רוצים ללמוד אנגלית מהר, האפשרות הטובה ביותר היא לעשות קורס אנגלית טוב. קורס אנגלית טוב עושה את כל ההבדל - עם תמיכה של אנשי מקצוע רציניים ומסורים, תלמדו בצורה מובנית מרמת הידע שלכם ומהמטרה שלכם.

קביעת הרמה שלכם וכיוון הלמידה שלכם תעזור לכם להתמקד במה שאתם באמת רוצים. לדוגמה, אם אתם מתכננים ללמוד באוניברסיטה בחו"ל, עליכם להתמקד בשיפור מיומנויות הקריאה והכתיבה שלכם.

רוצים לצאת לחופשה? אז תהיה לכם יותר שיחה כדי שתוכלו לתקשר בקלות עם אנשים אחרים. או, אם המטרה שלכם היא אותה משרה מעולה שהחברה תפתח בסידני, תצטרכו לשפר את האנגלית העסקית שלכם.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם ללמוד אנגלית בקלות?

בגלובל נייטיב - לימודי אנגלית אונליין, אנו מציעים מבחני סיווג חינם לתלמידים חדשים ומבחני מיומנות לתלמידים שכבר יש להם רמה מסוימת של אנגלית.

בהכרת המטרה והרמה שלכם, המורה שלכם יתכנן קורס אנגלית ייחודי לשיפור האסטרטגיות וההכוונה של הלמידה כדי להרחיב את היכולת שלכם להביע את עצמכם בצורה ברורה ומדויקת.

העצה שלנו היא להגדיר מחדש את המטרה שלכם לנסות ללמוד אנגלית בקלות ככל האפשר למשהו מוחשי ובר ביצוע יותר.

רבים חושבים שהם יכולים לדבר אנגלית כי הם יודעים לקרוא, לכתוב ולהקשיב. אבל דיבור הוא מיומנות מיוחדת שדורשת הרבה תרגול ואינטראקציה.

למרבה הצער, אנשים שרוצים ללמוד אנגלית מהר נואשים מסיבה של הרגע האחרון, ואז הם נופלים על הפרסומות וההבטחות האלה של בתי ספר עם שיטות קסומות שיגרמו לתלמיד ללמוד אנגלית באופן מיידי.

כמה טוב זה היה אם הייתה לנו "גלולה כחולה", נכון?

לימוד אנגלית בקלות הוא תהליך שדורש הרבה עבודה ומסירות. עם זאת, בטוח שההצעות שלנו יעזרו לכם לפתח הרגלים פרואקטיביים שבאמת ישפרו ויזרזו את הטמעת האנגלית, ויהפכו את התהליך ליעיל ומהנה יותר.

בגלובל נייטיב - לימודי אנגלית אונליין, אנו מציעים מגוון רחב של קורסי אנגלית אונליין עם מורים ילידיים. יהיו לכם שיעורים פרטיים פנים אל פנים באמצעות שיחת וידאו בקורס מותאם אישית, בלעדי לצרכים שלכם. תוכלו גם לבחור אחד מהקורסים האחרים שאנו מציעים, כמו קורס דיבור אנגלית , קורס אנגלית עסקית , או קורס לשיפור האנגלית. מחכים לראות אתכם!

רוצים לדעת עוד? שאלו אותנו!

Contact Form
זכויות יוצרים © 2024 כל הזכויות שמורות

צור איתנו קשר בוואטסאפ

הזן את שמך ו-וואטסאפ ודבר עם מישהו עכשיו
Whats App Form
קורסים
קורס לשיפור האנגליתקורס אנגלית מדוברתקורס אנגלית עסקית
מי אנחנובלוגשאלות נפוצותמחיריםמחירים
!תקפיצו את הקריירה שלב menuchevron-down