אותו מורה לאורך כל הקורס

הולדת-אנגלית
שיעור ראשון עלינו

איך לומדים אנגלית עם דוברי שפת אם ב-2024

Daniel Casden
22/04/2024
תוכן עניינים

אתה בטח קורא את הבלוג הזה כי אתה רוצה לדעת איך לומדים אנגלית בקלות ובמהירות. הרבה תלמידים חדשים תוהים איפה כדאי ללמוד אנגלית, ומה הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית. כמו בכל דבר, התשובה היא - זה תלוי. אם אתה מחפש מורה שהוא דובר שפת אם או שאתה לא בטוח מי יודע הכי טוב איך ללמד אנגלית, בכל מקרה, המאמר הזה בהחלט יעזור לך להחליט איך אפשר ללמוד אנגלית בצורה איכותית ומהנה.

הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית - האם עדיף מורה יליד או לאו דווקא?

אנחנו מאמינים שיש המון יתרונות ללמוד אנגלית עם דוברי שפת אם, במיוחד כשלתלמיד כבר יש קצת נסיון בלדבר ולהבין את השפה. יחד עם זאת, אנחנו מכירים בזה שגם מורים שאינם דוברי שפת אם, אבל מוכשרים ובעלי שליטה מושלמת באנגלית, יכולים להציע יתרונות משלהם לתלמיד.

אנחנו לוקחים בחשבון את היתרון הזה כשאנחנו מגייסים מורים לבית הספר שלנו. מורה שאינו דובר שפת אם מכיר את השפה הראשונה של התלמיד וזה עוזר במסע הלמידה, אבל הגשר הזה לא ישמש כל הזמן, כי המטרה היא ללמד את התלמיד איך לתקשר באנגלית ולא בשפת האם שלו. שיטת ההוראה של האנגלית גם היא לעתים קרובות שונה מזו של מורים שהם דוברי שפת אם.

במאמר הזה, אני רוצה לשתף את הפרספקטיבה שלי לגבי החוזקות והחולשות של לימוד אנגלית עם מורים דוברי שפת אם לעומת כאלה שאינם דוברי שפת אם. אני מקווה שבסוף המאמר הזה, תדע טוב יותר לבחור את סוג המורה הטוב ביותר בשבילך.

אני לא הולך לשקר. אחרי שלימדתי אנגלית במדינות רבות שבהן גרתי, להיות דובר שפת אם תמיד היה יתרון גדול. הרבה תלמידים מעדיפים ללמוד אנגלית עם דוברים ילידים, ומרגישים שזו הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית וזה תמיד היה יתרון כשחיפשתי עבודה.

איך ללמוד אנגלית עם מורה דובר שפת אם יכול להועיל לך?

בשיחות עם דוברי אנגלית כשפת אם, תהיינה לך הזדמנויות מדהימות לתרגל ולשפר את כישורי השפה שלך בסביבה שבה אנגלית היא השפה האוניברסלית והטבעית לתקשורת עם מורה מוסמך שקיבל הכשרה איך ללמד אנגלית לדוברי שפות זרות.

למורה דובר שפת האם יהיו אפשרויות נרחבות ללמד, תוך אינטראקציה פרואקטיבית עם התלמידים בתהליך הדדי ומשתף של דיבור, הקשבה והבנה. בנוסף, התלמיד ייחשף להגייה אנגלית ללא דופי, כמו גם לשקיעה בשיחה באנגלית. האינטראקטיביות הזו בתקשורת היא לא רק דרך לתרגל אנגלית עם מורים דוברי שפת אם, אלא גם דרך לעזור לתלמידים לרכוש ביטחון בדיבור באנגלית עם אנשים אחרים.

הסמכה וניסיון מקצועי

עם זאת, להיות דובר שפת אם אינו מבטיח שהאדם יהיה מורה ומדריך מוצלח!

לעתים קרובות שואלים אותי, ובצדק:

האם המורה שלי הוא רק דובר שפת אם, או שהוא גם מורה?

בית הספר שלנו מעסיק באופן מועדף מורים שהם באופן מוחלט דוברי שפת אם, בוגרי הוראת אנגלית לדוברי שפות זרות, בעלי הכשרה אקדמית ותעודות TEFL או TESOL, עם ניסיון ביישום הידע והמיומנויות המקצועיות המוכחות שלהם.

יחד עם זאת, אנו עובדים עם קבוצה נבחרת של מורים שלמרות שנולדו בברזיל או אפילו ברזילאים, גדלו בבתי ספר בינלאומיים או במדינות דוברות אנגלית. יש להם שליטה מושלמת בשפה בדיבור ובהבנה, ולכן הם חלק בלתי נפרד מהצוות שלנו.

רבים מהמורים שלנו הם מתיישבים שנולדו וגדלו במדינות דוברות אנגלית כמו ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, אירופה, אבל הם גרים בברזיל זמן רב ומדברים פורטוגזית היטב.

השיטות החדשניות שלנו איך לומדים אנגלית בשיחה עם דוברי שפת אם

השיטות שלנו מותאמות במיוחד לכל תלמיד כדי שיפתח שטף וביטחון באמצעות שיעורים אינטראקטיביים יעילים וכיפיים. בנוסף להוראה, המורים שלנו יבטיחו שתישאר ממוקד ובעל מוטיבציה. הם יעזרו לך באתגרי הלמידה, יציבו יעדים ויחגגו את ההצלחה שלך.

אדם יושב מול מחשב בשיעור אנגלית ועל השולחן יש מצלמה קלמר וכוס קפה, אולי בשבילו זאת הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית

איפה כדאי ללמוד אנגלית?

כפי שבטח שמת לב, אנחנו מאמינים בכנות שללמוד אנגלית עם מורים שהם דוברי שפת אם זו הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית להתקדם.

ראשית, לדוברי אנגלית שפת אם בדרך כלל יש בקיאות גבוהה יותר באנגלית מאשר לדוברים זרים. בזכות העובדה שהם גדלו כשהם מדברים את השפה, הם מכירים אותה טוב יותר, וכך מספקים חינוך לשוני טוב יותר לתלמידיהם. האנגלית שלהם תהיה יותר אידיומטית, אוצר המילים שלהם עשיר יותר והם ישתמשו בתבניות הגייה סטנדרטיות.

לכל דובר אנגלית כשפת אם יש דבר אחד במשותף: היכולת לדבר במהירות וביעילות ולהשתמש בצירופים ופעלים בקלות. וזהו יתרון עצום עבור התלמיד, מכיוון שעל ידי שיפור מיומנויות ההאזנה שלו, התלמיד ילמד לדבר בצורה שוטפת יותר.

כתוצאה מרמת המיומנות הגבוהה שלהם בשפה האנגלית, מורים דוברי שפת אם מסוגלים ללמד את השפה שלהם לתלמידיהם בלי לבצע שגיאות לשוניות. הם מדברים את השפה כמו שאנשים מדברים אותה ולא כמו שלומדים אותה בספרים.

לדוגמה, בכיתות האנגלית, המורים מלמדים את ההבדל בין השימוש בשני הפעלים העזר האלה:

"May" & "Can"

אנחנו משתמשים ב"Can" עבור יכולת וב"May" עבור רשות.

למעשה, לאף אחד לא אכפת . תראה, אני גדלתי בארצות הברית, וכולנו שואלים, "Can I use the bathroom?".

עכשיו כשאני חושב על זה, היחידים שתיקנו אותנו היו מורי האנגלית שלנו, בצורה סרקסטית ומחייכת הם אמרו:

זה "האם יותר לי" ולא "האם אני יכול"...

למדתי ואני שולט במספר שפות, ודבר אחד שאני יכול להבטיח הוא שאף אחד לא מדבר נכון מבחינה דקדוקית.

זה נכון! חשוב על החינוך שלך ועל מה שלמדת בבית הספר, ואז תשאל את עצמך: אתה משתמש בדקדוק הנכון כשאתה מדבר?

מהחוויות שלי בברזיל, אחרי שישה חודשים של לימודי פורטוגזית בבית ספר מאוד קפדני, הרגשתי מוכן להתחיל להרפתקה ולהתחיל לדבר עם אנשים. מה קרה? התחלתי לתקן את הפורטוגזית של כולם! ! ! כמה מגוחך זה? איזו יהירות, למרות שמבחינה טכנית, הם טעו.

השיחה עם דוברי שפת אם היא סוד ההצלחה; ללמוד שפה זרה פירושו לרכוש את היכולת לתקשר ביעילות עם דוברי שפת האם.

מתי מתאים ללמוד אנגלית עם מורים שאינם דוברי שפת אם?

אם אתה מתחיל או ברמה מתחת לבינונית, אני ממליץ לא לנסות ללמוד אנגלית עם מורים דוברי שפת אם, במיוחד אם המורה הזה לא מדבר את השפה שלך.

מורים דוברי שפת אם שלא מסוגלים לתקשר עם התלמידים בשפה שהם מבינים בקלות, ייצרו אווירה מלחיצה שבה התלמידים צריכים להתאמץ קשה כדי להבין את השיעורים.

הכיתה צריכה להיות נעימה, פרקטית וכיפית. מערכת יחסים חיובית בין מורה לתלמיד היא אחד הגורמים החשובים ביותר בלמידה.

אנו מאמינים שעבור מתחילים, עדיף למצוא מורה שמדבר את השפה שלהם, או מורים שאינם דוברי שפת אם ששולטים באנגלית הן מבחינת דקדוק והן מבחינת איך שהם נשמעים. זה חשוב מאוד שהתלמיד ילמד טוב מההתחלה, כדי שלא יצטרך ללמוד מחדש אחר כך.

למורים שאינם דוברי שפת אם יש יכולת גבוהה יותר לתרגם את השפה הראשונה של התלמידים, ולכן הם מתאימים יותר, ומבינים איך ללמד אנגלית למתחילים. לעומת זאת, ללמוד אנגלית עם מורים דוברי שפת אם יכול להתאים יותר לתלמידים שכבר יש להם ידע רב יותר בשפה, מכיוון שהם יכולים ללמד ולתקן בדייקנות את ההגייה, השימוש באוצר מילים ומבנה המשפטים.

איך ללמד אנגלית - האם מספיק להיות דובר שפת אם?

ללמד ולדבר שפה שנייה הן שתי פעולות שונות לחלוטין. אני יודע לבשל, אבל אני לא מוסמך ללמד מישהו איך להפוך לשף מטבח. אם המורה שלך הוא רק דובר שפת אם, וחושב שזה כבר מספיק כדי להפוך אותו למורה, אני מבטיח לך, זה לא מספיק.

היתרונות של לימוד אנגלית בשיחה עם דוברי שפת אם

הגישה שלנו היא שתמיד רעיון טוב ללמוד אנגלית עם דוברי שפת אם, כל עוד הם מיומנים ומוסמכים לעזור לך בצרכי הלמידה שלך. במילים אחרות, כשאתה לומד אנגלית עם דוברי שפת אם, אתה:

  • תקבל אימון אינטנסיבי בהקשבה ותרגול נרחב של דיבור.
  • הטמעה טבעית של אוצר מילים מדובר ויסודות דקדוקיים.
  • הזדמנות ללמוד את השפה כפי שהיא מדוברת כיום על ידי דוברים ילידים.
  • תלמד את התרבות של מדינות דוברות אנגלית אחרות, המסורות שלהן, החגים, ההרגלים ועובדות מרתקות שרק תושב מקומי יידע.
  • תלמד חדשות אקטואליות.
  • תתאמן כיצד להשתמש בסלנג, ביטויים וברכות יומיומיות של דוברים.

תשוקה להוראה כגורם מכריע

לבסוף, ואני מזכיר את זה תמיד כשאני מדבר על חיפוש מורה מצוין. יש מרכיב שחייב להיות נוכח כדי ליצור שיעורים מצוינים והוא התשוקה להוראה.

ההבדל בין מורה טוב למורה מצוין הוא היכולת להתעניין בתלמיד, כאינדיבידואל, ואיך אפשר לעזור לתלמיד להשיג את מטרותיו.

בעזרתו ובהנעתו של מורה מסור, אתה לומד בביטחון וללא סבל.

איך אנחנו יכולים לעזור לך ללמוד אנגלית עם דוברי שפת אם?

המורים שלנו, דוברי שפת אם ושאינם דוברי שפת אם, נבחרו בקפידה, הם בעלי סגנון טבעי, אך כולם עוקבים אחר אסטרטגיות ההוראה החדשניות שלנו המאיצות את הלמידה שלך בדרך פרקטית, מהנה ואינטואיטיבית.

הם חולקים איתך את הידע שלהם, את ניסיונם, את המוטיבציה שלהם להתגבר על כל אתגר, את חוויותיהם הבינלאומיות, כמו גם את תשוקתם להוראה.

אם אתה מתלבט אם אתה צריך ללמוד אנגלית עם מורים דוברי שפת אם או לא, בוא לדבר איתנו ונעריך את מטרותיך עם השפה ואת רמת השליטה שלך. נדע להמליץ לך על סוג המורה הטוב ביותר שיתאים לצרכים ולתחומי העניין שלך.

תודה שקראת את הפוסט הזה

אם אהבת את התוכן, המשך לעקוב אחר הבלוג שלנו כדי לקרוא נושאים נוספים כמו זה. נצל את ההזדמנות גם לשתף פוסט זה עם חבריך ברשתות החברתיות - כמו פייסבוק - כדי שגם הם יראו את לימודי האנגלית בצורה אחרת!

איך אפשר ללמוד אנגלית איתנו?

אנחנו בגלובל נייטיב מציעים מגוון רחב של קורסים מקוונים עם מורים דוברי שפת אם. יהיו לך שיעורים פנים אל פנים באמצעות שיחת וידאו בקורס מותאם אישית, המתאים לצרכים שלך ומתאים לרמת הידע שלך.

אנו מציעים קורסים לשיפור האנגלית, קורסי אנגלית מדוברת, כמו גם קורסי אנגלית עסקית, .

אל תמשיך לתהות כמה זמן לוקח ללמוד אנגלית. דבר איתנו ונתאים עבורך קורס פרטי שיענה על הצרכים שלך.

רוצים לדעת עוד? שאלו אותנו!

Contact Form
זכויות יוצרים © 2024 כל הזכויות שמורות

צור איתנו קשר בוואטסאפ

הזן את שמך ו-וואטסאפ ודבר עם מישהו עכשיו
Whats App Form
קורסים
קורס לשיפור האנגליתקורס אנגלית מדוברתקורס אנגלית עסקית
מי אנחנובלוגשאלות נפוצותמחיריםמחירים
!תקפיצו את הקריירה שלב menuchevron-down